Ověřte životaschopnost
svého projektu

NABÍZÍME

Překonejte svoje obavy
a pusťte se do toho

Máte byznys model, ale nejste si jistí, jestli bude fungovat? Trápí vás, jestli budete mít dost zákazníků? A neumíte si odpovědět na otázku, jestli vůbec budou ochotni za vaši službu platit?

Když na něco sami nestačíte, ptejte se odborníků. My vám během šesti dnů představíme více než desítku expertů, kteří se s vámi podělí o své know-how a ukážou vám, jakých se vyvarovat chyb.

SPOLUPRACUJEME

Program jsme konzultovali ve spolupráci s americkým institutem Uncharted.

Pro koho je program vhodný?

Pro začínající podnikatele, vysokoškoláky a neziskovky. Stačí mít promyšlený byznys model, který řeší společenský problém z oblasti vzdělávání nebo aktivní občanské společnosti

KRITÉRIA PROJEKTŮ

  • Hledáme projekty v počáteční fázi, které potřebují ověřit svůj byznys model
  • Akcelerátor je určen těm, kteří chtějí vyzkoušet i jiný než fundraisingový přístup a láká je finanční udržitelnost

  • Přihlaste se, pokud máte jasně definovaný problém a přicházíte s inovativním návrhem řešení
  • Šanci na přijetí mají řešení s ambicí dopadu na tisíce uživatelů a škálovatelné projekty
  • Přijímáme pouze dvoučlenné týmy

KOHO VYBÍRÁME

Nejsme pro všechny

Nejste si jistí, jestli jste dostatečně připraveni? Stačí mít v krvi podnikavost, být zapáleným inovátorem a mít chuť učit se nové věci.

Program je střižen na míru deseti dvoučlenným týmům, které pečlivě vybíráme. Pokud nám něco nebude jasné, ozveme se vám. Možná si vaši vůli na sobě pracovat vyzkoušíme ještě během výběrového řízení. Ale není se čeho bát. Vždy stavíme na individuálním přístupu. Proto čím dříve se rozhoupete přihlášku odeslat, tím dříve s vámi můžeme začít řešit případné nedostatky.  A vy budete mít čas dopracovat to, co by vás případně ve skupině s ostatními mohlo brzdit. 

Kolik to stojí?

Cena akcelerátoru není nízká. Pronájem prostor, ubytování, plná penze a účast expertů nás stojí statisíce. Naším posláním je ale podporovat ty, kteří se rozhodli spoluvytvářet vzdělanou, zodpovědnou a šťastnou společnost. Všechny náklady (včetně ubytování a celodenní stravy) proto hradíme za vás.

Akcelerátor je ZDARMA!

PROČ BYSTE SE MĚLI PŘIHLÁSIT

Naše lektoři a mentoři vám předají všechny důležité nástroje a tipy pro úspěšné podnikání

PROGRAM

Ověříme váš
byznys plán

Pomůžeme vám odpovědět na všechny otázky týkající se vašeho podnikání. Víme, jaké jsou vaše starosti. A víme i o problémech, ktevá vás ještě ani nenapadly. 

Co Vás čeká

Poznáte svou cílovou skupinu a upevníte základní stavební kameny svého projektu. 

Vytvoříte prototyp, testovací web i kampaň a ověříte jej. V terénu a s reálnými zákazniky.

Je váš projekt finančně udržitelný? Naučíte se strategicky plánovat.

Natrénujete veřejný projev. A konečně budete prezentovat jako rozený vypravěč příběhů.

Naučíte se pracovat se svými talenty, rozpoznáte své silné stránky a začnete růst.

Naši mentoři vám dají cenné rady a stanete se leadrem. Pokud budete chtít.

EXPERTI

Dělají svět lepším místem. Úspěšně.
A teď se o své know-how podělí i s vámi

Juraj Kováč

LEKTOR

Zakladatel programu “Rozbehni sa!”, kde učí lidi, jak rozběhnout jejich business nápad do 100 €. Garant projektů Nejlepší nápad, iNOVEum a Social Impact Award Slovensko, které rozvíjejí podnikavost studentů na středních a vysokých školách. 

Martin Hausenblas

MENTOR

V roce 1999 založil společnost ADLER Czech vyrábějící a vyvážející reklamní textil. Je autorem projektu Liftago - služby propojující taxikáře s pasažéry. Občansky i politicky aktivní v ústeckém kraji. Filantrop a člen správní rady Nadačního fondu pomoci.

Lukáš Hrdlička

LEKTOR

Založil Presenation.com, proškolil stovky lidí ve firmách jako Microsoft, LEGO či UniCredit Bank a připravil řečníky na světové konference a soutěže v Americe, Evropě i Asii. Skrz jeho online kurzy už prošlo více jak 15 000 spokojených účastníků. 

Milan Pařil

MENTOR

Pracuje jako kouč, trenér a konzultant společností v režimu start-up až po nadnárodní korporace a veřejnou správu. Řídí společnost Inpram, zaměřuje se na strategii a vizi. Má zkušenosti z firem jakými jsou např. Telefónica O2, GTS Czech, PyrotekCZ, Imparta Ltd., Jihomoravské inovační centrum atp.

Hana Fořtová

LEKTORKA

Zakladatelka společnosti Frusack, která nabízí alternativu k jednorázovým mikrotenovým sáčkům. V roce 2016 založila společnost Infiberry, která se zaměřuje na ekologická řešení pro nákup a skladování potravin. Věnuje se také environmentálnímu vzdělávání a lobbování za legislativní změny.

Martina Břeňová

MENTORKA

Posledních sedm let se podílí na vybudování Nadačního fondu Avast, který je dnes třetí největší soukromou nadací v ČR. Jako ředitelka pro programy a rozvoj je primárně zodpovědná za dlouhodobou strategii, rozvoj programů a dopad nadačního fondu v rámci společenské odpovědnosti globální firmy Avast. 

Zdeněk Sidney Hornych

MENTOR

Zakladatel a CEO SOCIFI.cz zabývající se zvyšováním veřejné bezpečnosti, analytikou dat a monetizací WiFi a LTE sítí. Sidney má za sebou vývoj systémů pro státní správu a 10 let zkušeností z mediálního trhu. V roce 2014 otevřel kanceláře v Silicon Valley.                                 
 

Vítek Šubert

MENTOR

CEO a co-founder startupového inkubátoru UP21. Více než 5 let dělá mentora lidem z managemntu velkých firem i zakladatelům startupů. Má 25 let zkušeností v byznysu,  především v oblastech firemní strategie, marketingu a prodeje. V minulosti působil také O2, LG Electronics a v Dell Computers.

Martin Hak

LEKTOR

Vypravěč příběhů. Vede kurzy, dílny i osobní tréninky zaměřené na vyprávění nebo obecněji na práci s příběhem. Věří, že příběh a jeho živé vyprávění je tím nejúžasnějším dorozumívacím prostředkem a že vypravěčské řemeslo je tu pro ty, které dorozumívání zajímá víc než komunikace.
 

Marcel Mysliveček

LEKTOR

Učitel pohybových dovedností. Přes deset let se v roli hráče i trenéra věnuje beach volejbalu, ve kterém v roce 2017 získal titul Mistra České republiky. Věnuje se také atletice, gymnastice a pohybu obecně. Je žákem učitele Ido Portal Method Petra Růžičky a od roku 2018 skrze Pohyb je život sám učí, jak se lépe hýbat. Od září 2020 k pohybu vede i děti od školního věku.    

Tomáš Řemínek

LEKTOR

Po vystudování Právnické fakulty UK řídil několik neziskových organizací (Informační středisko Mikuláš, Lemniskátu – život bez bariér, Felicius). Od roku 2012 pomáhá Karlu Janečkovi spravovat jeho filantropické aktivity. V současné době vede Nadaci Karla Janečka. 

Silke Horáková

MENTORKA

Spolumajitelka Albatros Media a. s. a zakladatelka Nadace Albatros. Soukromá investorka, výkonná ředitelka asociace private equity & venture kapitálu (CVCA) A Podporovatelka sociálního podnikání (Tilia Impact Ventures).

 

Program akcelerátoru

Přihlášky pro ročník 2020 ukončeny. Další ročník spustíme opět na jaře 2021.

21. až 22. 9. 2020,
Praha

Ověření byznys modelu a zákaznické testování

8. až 11. 10. 2020, Hrazany

Strategie a finanční plánování, prezentační dovednosti a rozvoj vlastního potenciálu

21. 10. 2020,
Praha

Mentorský den

Šestidenní program je nutné absolvovat v celé šíři.

Vyberte si program na míru

Napište nám

Pořadatelem akce je Nadace Karla Janečka.
Chcete se na něco zeptat? Rádi vám poradíme.

MICHAELA ZEZULOVÁ

Koodinátorka projektu
michaela.zezulova@nadacekj.cz

ESTER NAGYOVÁ

PR manažerka
ester.nagyova@nadacekj.cz

Odesláním potvrzujete, že jste se seznámili se zásadami zpracování osobních údajů.