Nastartujeme
váš jedinečný projekt!

NABÍZÍME

Překonejte svoje obavy
a pusťte se do toho.

Máte byznys model, ale nejste si jistí, jestli bude fungovat? Trápí vás, jestli budete mít dost zákazníků? A neumíte si odpovědět na otázku, jestli vůbec budou ochotni za vaši službu platit?

Když na něco sami nestačíte, ptejte se odborníků. My vám během jednoho týdne představíme více než desítku expertů, kteří se s vámi podělí o své know-how a ukážou vám, jakých se vyvarovat chyb.

SPOLUPRACUJEME

Program jsme konzultovali ve spolupráci s americkým institutem Uncharted.

Pro koho je program vhodný?

Pro začínající podnikatele, vysokoškoláky a neziskovky. Stačí mít promyšlený byznys model, který řeší společenský problém z oblasti vzdělávání nebo aktivní občanské společnosti

KRITÉRIA PROJEKTŮ

  • Hledáme projekty v počáteční fázi, které potřebují ověřit svůj byznys model
  • Akcelerátor je určen těm, kteří chtějí vyzkoušet i jiný než fundraisingový přístup a láká je finanční udržitelnost

  • Přihlaste se, pokud máte jasně definovaný problém a přicházíte s inovativním návrhem řešení
  • Šanci na přijetí mají řešení s ambicí dopadu na tisíce uživatelů a škálovatelné projekty

KOHO VYBÍRÁME

Nejsme pro všechny

Program je střižen na míru 10 dvoučlenným týmům, které pečlivě vybereme ze všech přihlášek. Finálnímu rozhodnutí pak předchází osobní pohovor. Ale není se čeho bát. Stačí mít v krvi podnikavost, být zapáleným inovátorem a chtít lepší svět. 

Inspirujte se

Kolik to stojí?

Cena akcelerátoru není nízká. Pronájem prostor, ubytování, plná penze a účast expertů nás stojí statisíce. Naším posláním je ale podporovat ty, kteří se rozhodli spoluvytvářet vzdělanou, zodpovědnou a šťastnou společnost. Většinu nákladů proto hradíme za vás. Po vás budeme chtít jen symbolických 2112, nebo 3210 Kč za osobu. Čím dříve se přihlásíte, tím nižší částku zaplatíte.

PROČ BYSTE SE MĚLI PŘIHLÁSIT

Naše lektoři a mentoři vám předají všechny důležité nástroje a tipy pro úspěšné podnikání.

PROGRAM

Ověříme váš
byznys plán.

Pomůžeme vám odpovědět na všechny otázky týkající se vašeho podnikání. Víme, jaké jsou vaše starosti. A víme i o problémech, které vás ještě ani nenapadly.

Co Vás čeká

Poznáte svou cílovou skupinu a upevníte základní stavební kameny svého projektu

Vytvoříte prototyp a ověříte jej. V terénu.

Je váš projekt finančně udržitelný? Naučíte se strategicky plánovat.

Natrénujete veřejný projev. A konečně budete prezentovat jako rozený vypravěč příběhů.

Poznáte se s mentory. A oni vaše projekty prozkoumají skrz naskrz.

Naši mentoři vám dají cenné rady a stanete se leadrem. Pokud budete chtít.

EXPERTI

Dělají svět lepším místem. Úspěšně.
A teď se o své know-how podělí i s vámi.

Juraj Kováč

LEKTOR

Zakladatel programu “Rozbehni sa!”, kde učí lidi, jak rozběhnout jejich business nápad do 100 €. Garant projektů Nejlepší nápad, iNOVEum a Social Impact Award Slovensko, které rozvíjejí podnikavost studentů na středních a vysokých školách. Bývalý prezident AIESEC Slovensko a člen Alumni Hall of Fame.

Martin Hausenblas

MENTOR

V roce 1999 založil společnost ADLER Czech vyrábějící a vyvážející reklamní textil. Je autorem projektu Liftago - služby propojující taxikáře s pasažéry. Občansky i politicky aktivní v ústeckém kraji. Filantrop a člen správní rady Nadačního fondu pomoci.

Lukáš Hrdlička

LEKTOR

Založil Presenation.com, proškolil stovky lidí ve firmách jako Microsoft, LEGO či UniCredit Bank a připravil řečníky na světové konference a soutěže v Americe, Evropě i Asii. Své zkušenosti sdílel na TEDxEAL v Dánsku a skrz jeho online kurzy prošlo více jak 15 000 spokojených účastníků. 

Milan Pařil

MENTOR

Pracuje jako kouč, trenér a konzultant společností v režimu start-up až po nadnárodní korporace a veřejnou správu. Řídí společnost Inpram, zaměřuje se na strategii a vizi. Má zkušenosti z firem jakými jsou např. Telefónica O2, GTS Czech, PyrotekCZ, Imparta Ltd., Jihomoravské inovační centrum atp.

Vítek Ježek

MENTOR

V roce 2013 spustil projekt Rekola – systém sdílených růžových kol, který pro svoje fungování potřebuje pouze mobilní telefon. Na tomto projektu se Vítek naučil, jak se dá efektivně přeměnit nápad v reálný produkt pomocí metodiky Lean startup. Kromě Rekol vede backendovou část webstudia manGoweb.

Vítek Šubert

MENTOR

CEO a co-founder startupového inkubátoru UP21. Více než 5 let dělá mentora lidem z managemntu velkých firem i zakladatelům startupů. Má 25 let zkušeností v byznysu,  především v oblastech firemní strategie, marketingu a prodeje. V minulosti působil také O2, LG Electronics a v Dell Computers.

Martina Břeňová

MENTORKA

 Posledních sedm let se podílí na vybudování Nadačního fondu Avast, který je dnes třetí největší soukromou nadací v ČR. Jako ředitelka pro programy a rozvoj je primárně zodpovědná za dlouhodobou strategii, rozvoj programů a dopad nadačního fondu v rámci společenské odpovědnosti globální firmy Avast. Pracovala pro řadu neziskových organizací, jako například Člověk v tísni nebo Nadace VIA. 

Petr Růžička

LEKTOR

Učitel pohybových dovedností. Cvičil jogu, bojová umění i CrossFit, od roku 2012 je žákem izraelského učitele jménem Ido Portal, jako jeden z mála lidí na celém světě je součástí Ido Portal Mentorship programu. Své žáky učí, jak se lépe hýbat skrze Pohyb je život. 

Martin Hak

LEKTOR

Vypravěč příběhů. Vede kurzy, dílny i osobní tréninky zaměřené na vyprávění nebo obecněji na práci s příběhem. Pracuje s rodiči, učiteli, knihovníky, s lidmi, co vedou lidi, s divadelníky, psychology, básníky, lektory či faráři. Věří, že příběh a jeho živé vyprávění je tím nejúžasnějším dorozumívacím prostředkem a že vypravěčské řemeslo je tu pro ty, které dorozumívání zajímá víc než komunikace.

Termín:

jaro 2020 

Vyberte si program na míru

Napište nám

Pořadatelem akce je Nadace Karla Janečka.
Chcete se na něco zeptat? Rádi vám poradíme.

MICHAELA ZEZULOVÁ

Koodinátorka projektu
michaela.zezulova@nadacekj.cz

ESTER NAGYOVÁ

PR manažerka
ester.nagyova@nadacekj.cz